Опубліковано

Класичні аламбіки

Аламбіки з якісної 99,9% міді вже давно стали традиційними дистилятором в країнах, де цінують натуральні алкогольні напої. Класичний аламбік дозволяє отримувати в звичайних домашніх умовах коньяк чи кальвадос , віскі і бренді, абсент, чачу, сливовицю, фруктові настоянки та лікери. Будь-який напій, до складу якого входить якісний спирт, тепер не обов’язково купувати в магазинах.

Аламбік: минуле і сьогодення

Мідний класичний аламбік почав свою тріумфальну подорож по світу з Португалії. Саме там майстри-умільці виготовили цей унікальний пристрій для перегонки.
Спочатку аламбіки використовувалися для отримання ефірного масла і квіткової ароматизованої води. Згодом метод дистиляції привів до отримання спирту з виноградного соку або браги.
Сьогодні виготовлення аламбіка, як і раніше, засновано на способі кування з високоякісної, харчової міді. Відрізнятися дистилятори можуть лише типами стиків і обсягами перегінного куба.
Всі елементи і вузли класичного аламбіка, купити який ви можете у нашому магазині, надійно з’єднані, і виключають будь-які позаштатні ситуації у вигляді викиду пари і витоку рідини. Всі з’єднання перегінного куба виконані шляхом професійної пайки, що забезпечує надійну герметизацію.

Краса і унікальність португальських аламбіків

Даний прилад д уже витончений і має оригінальний дизайн, тому легко може стати прикрасою будь-якого інтер’єру або виконати роль неординарного подарунка.
Аламбіки прості в догляді, не зажадають від вас особливих навичок при експлуатації. Будь який цінитель виноробства і самогоноваріння легко зможе користуватися агрегатом, отримуючи в результаті смачні та якісні напої напої.
Використовувати класичний аламбік можна і в облаштованому приміщенні, і в «польових» умовах (на дачі або в заміському будинку).
Щоб нагріти перегінний куб можна застосовувати і газ, і електрику, вугілля і навіть дрова.
Вода, необхідна для охолодження змійовика, легко замінюється вручну, проте, як правило, аламбік укомплектований штуцерами для подачі і відведення води;

Класичний аламбік складається:

 • перегінний котел;
 •  шолом куполоподібної форми, що виконує роль повітряного дефлегматора (служить для поділу рідини при фракційній перегонці);
 • трубка для відведення пару до охолоджувача (має надійні нарізні сполучення з’єднує шолом зі змійовиком);
 • охолоджувач ємність зі змійовиком оснащена штуцерами подачі і відведення води.

Якщо Ви справжній цінитель якісного алкоголю, бережете своє здоров’я і бажаєте отримувати естетичне задоволення від вживання чарочки-другої напою власного виробництва, то в нас є що Вам запропонувати!

П’ять років гарантійних зобов’язань

Ми даємо п’ятирічну гарантію на класичний аламбік!
Дані апарати виготовляються вручну в Португалії.
Вже на протязі багатьох років неодноразово доводили свою надійність, тому нас є абсолютна впевненість в якості продукції, що пропонуємо.
Алмбік буде справно служити і радувати Вас і після гарантійного терміну. При цьому ми надаємо безкоштовну технічну підтримку і консультацію на всьому терміні експлуатації.
При виникненні сумнівів або питань телефонуйте нам негайно.
Ми завжди допоможемо у виборі апаратів.
Розповімо про правила експлуатації.
Поділимося секретами очистки готовог продукту.
Номер для зв’язку з нами:

Ця модель аламбика може бути використана для дистиляції:

 • алкогольних напоїв
 • ароматичних масел
 • і інших дистилятів

Характеристика значення
Об’єм – 20л;
Матеріал перегінного куба – мідь;
Спосіб нагріву – зовнішній;
Висота – 570мм;
Ширина – 580мм;
Вага  – 5,3кг;
Тип швів – пайка;
Товщина стінки – 0,1см;
Країна виробник – Португалія;
————————————————– —————
*Цей товар виготовлений вручну і реальні розміри можуть відрізнятися від тих, які перераховані вище.

1 коментар до “Класичні аламбіки

 1. Привіт, це коментар.
  Щоби почати модерування, редагування, та видалення коментарів, будь ласка, відвідайте розділ коментарів у Майстерні.
  Аватари коментаторів ідуть із Gravatar.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *