Класичні Португальські аламбіки

Аламбіки з міді вже давно стали традиційними дистиляторами в країнах де цінують натуральні алкогольні напої. Класичний аламбік дозволяє отримувати в звичайних домашніх умовах коньяк чи кальвадос , віскі і бренді, абсент, чачу, сливовицю, фруктові настоянки та лікери, а також для отримання ефірного масла і квіткової ароматизованої води. Будь-який напій, до складу якого входить якісний спирт, тепер не обов’язково купувати в магазинах.

Аламбік: минуле і сьогодення

Мідний класичний аламбік почав свою тріумфальну подорож по світу з Португалії. Саме там майстри-умільці виготовили цей унікальний пристрій для перегонки.
Спочатку аламбіки використовувалися для отримання ефірного масла і квіткової ароматизованої води. Згодом метод дистиляції привів до отримання спирту з виноградного соку або браги.
Сьогодні виготовлення аламбіка, як і раніше засновано на способі кування з високоякісної харчової міді. Відрізнятися дистилятори можуть лише типами стиків і обсягами перегінного куба.
Всі елементи і вузли класичного аламбіка, купити який ви можете у нашому магазині, надійно з’єднані, і виключають будь-які позаштатні ситуації у вигляді викиду пари і витоку рідини. Всі з’єднання перегінного куба виконані шляхом професійної пайки, що забезпечує надійну герметизацію.

Краса і унікальність португальських аламбіків

Даний прилад дуже витончений і має оригінальний дизайн, тому легко може стати прикрасою будь-якого інтер’єру або виконати роль неординарного подарунка.
Аламбіки прості в догляді, не зажадають від вас особливих навичок при експлуатації. Будь який цінитель виноробства і самогоноваріння легко зможе користуватися дистилятором, отримуючи в результаті смачні та якісні напої напої.
Використовувати класичний аламбік можна і в облаштованому приміщенні, і в «польових» умовах (на дачі або в заміському будинку).
Щоб нагріти перегінний куб можна застосовувати  газ , електрику, вугілля і навіть дрова.
Вода, необхідна для охолодження змійовика, легко замінюється вручну, проте, як правило, аламбік укомплектований штуцерами для подачі і відведення води.

Класичний аламбік складається з :

  • перегінний куб
  •  шолом куполоподібної форми, що виконує роль повітряного дефлегматора
  • трубка для відведення пару до охолоджувача
  • охолоджувач ємність зі змійовиком оснащена штуцерами подачі і відведення води.

Якщо Ви справжній цінитель якісного алкоголю, бережете своє здоров’я і бажаєте отримувати естетичне задоволення від вживання чарочки-другої напою власного виробництва, то в нас є що Вам запропонувати!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *